Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł 32-letni Brytyjczyk poszukiwany ENA

Data publikacji 09.10.2015

Policjanci z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 32-letniego Brytyjczyka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna poszukiwany był przez brytyjski wymiar sprawiedliwości za oszustwa jakich dopuścił się na terenie Wielkiej Brytanii. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie. W najbliższych dniach zostanie deportowany.

Kilkanaście dni temu do V Komisariatu Policji w Krakowie wpłynęła informacja, że na terenie podległym komisariatowi może znajdować się poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania – 32 letni Brytyjczyk. Mężczyzna był poszukiwany m. in. za oszustwa jakich dopuścił się na terenie Wielkiej Brytanii.

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań wydziału kryminalnego z V Komisariatu Policji rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Kilka dni temu namierzyli miejsce, gdzie prawdopodobnie mógł być poszukiwany 32-latek. Okazało się, że był to „strzał w 10”. Poszukiwany oszust właśnie zamierzał wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania, w którym ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Nie krył zaskoczenia, że został namierzony i zatrzymany przez Policjantów.

Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie. Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie deportowany na teren Wielkiej Brytanii.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony