Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali samochód warty 75 tys. zł

Data publikacji 09.10.2015

Odzyskane mitsubishi i zatrzymany mężczyzna podejrzany o jego paserstwo to wynik ostatnich działań policjantów z Pruszkowa. Bartosz O. wpadł na terenie warszawskich Włoch, gdzie został ukryty skradziony pojazd. Policjanci z Ochoty przedstawili 35-latkowi zarzuty za paserstwo, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podczas wykonywania obowiązków służbowych zwrócili uwagę na zaparkowane na jednym z parkingów na terenie warszawskich Włoch mitsubishi. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili pojazd w policyjnym systemie okazało się, że figuruje on jako poszukiwany. Auto zostało skradzione w nocy z 3 na 4 października na terenie Ursynowa. Policjanci podjęli obserwację samochodu i przyległego terenu.

Kiedy do samochodu przyszedł mężczyzna i otworzył go, funkcjonariusze wkroczyli do akcji. Mundurowi zabezpieczyli pojazd na policyjnym parkingu, a 35-letni Bartosz O. został zatrzymany i trafił do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Policjanci z Ochotym przedstawili 35-latkowi zarzuty za paserstwo. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

(KSP / mw)

  • Policjanci odzyskali samochód warty 75 tys. zł
  • Zatrzymany w aucie
  • Odzyskany samochód

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.61 MB)

Powrót na górę strony