Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich

Data publikacji 13.10.2015

Na Stadionie Miejskim Pogoń-Szczecin drużyny policjantów z Polski i Niemiec walczyły o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. To już IV Edycja Turnieju, tym razem rozgrywana była w Szczecinie. Poprzednie sportowe zmagania odbywały się w czerwcu w miejscowości Gratz.

I miejsce zajęła wówczas drużyna z  Gryfina. Podczas tej edycji na najwyższym stopniu podium stanęli policjanci z Uckermark, a czerwcowi zwycięzcy znaleźli się tym razem na zaszczytnym drugim miejscu.

Kilka dni temu drużyny stróżów prawa z Polski  były organizatorem IV Edycji Turnieju, odbywającego się pod Honorowym Patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji. W ramach wzajemnej współpracy polsko-niemieckiej w turnieju wzięły udział 4 drużyny złożone z funkcjonariuszy w służbie czynnej,  jak również i emerytów policyjnych: dwie z Polski i dwie z Niemiec.

Turniej był rozgrywany w systemie "każdy z każdym". Sportowym zmaganiom sprzyjała nie tylko piękna słoneczna pogoda, ale również miła atmosfera. Po zaciętej walce wyłonieni zostali zwycięzcy spotkania. Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:  

I miejsce Policja Uckermark
II miejsce Policja Gryfino
III miejsce Reinigungsservice Lange
IV miejsce Policja Szczecin

Zwycięzcom  gratulujemy.  Następny  turniej odbędzie się na wiosnę na terenie Niemiec. Animatorami rozgrywek byli: Pan Eugeniusz Mruklik, Pan Roman Stachurski, Pan Ryszard Stachelski,  który dokumentował turniej fotografią. Turniej odbył się przy wsparciu finansowym Związków Zawodowych i Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policji.

(KWP Szczecin / mb)

  • Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich #1
  • Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich #2
  • Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich #3
  • Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich #4
  • Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich #5
  • Turniej piłki nożnej drużyn Polskich i Niemieckich #6
Powrót na górę strony