Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka włamywacza

Data publikacji 08.12.2007

Policjanci z Jarosławia zatrzymali wczoraj na gorącym uczynku mężczyznę, który chciał włamać się do hurtowni chemicznej. 54-latek wpadł w chwili, kiedy próbował przepiłować kraty w drzwiach wejściowych. Jak się okazało, ma on na swoim koncie inne włamania i od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania. Najbliższe lata na pewno spędzi za kratkami.

Tuż po godzinie 1 w nocy policjanci z Jarosławia otrzymali zgłoszenie o tym, że nieznany mężczyzna prawdopodobnie próbuje włamać się do jednej z hurtowni chemicznych. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol z prewencji. Jak się okazało, włamywacz wybił szybę w drzwiach wejściowych i próbował przepiłować znajdujące się w środku kraty zabezpieczające. Został zatrzymany na gorącym uczynku. Pokrzywdzony straty oszacowano na kwotę około 1000 zł.

Jak się okazało, 54-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego był poszukiwany od kilkunastu miesięcy za inne włamania. Ukrywał się przed organami wymiaru sprawiedliwości unikając więzienia, gdzie miał spędzić półtora roku. Teraz z pewnością trafi za kratki.

Powrót na górę strony