Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W warsztacie oferowano części pochodzące z kradzieży

Data publikacji 20.10.2015

Otwoccy kryminalni weszli do jednego z warsztatów samochodowych, gdzie zabezpieczyli dziesiątki części samochodowych mogących pochodzić z kradzieży. Wśród nich odnaleziono rozebrane na części bmw skradzione przed dwoma tygodniami. Ta realizacja była możliwa dzięki ścisłej współpracy z policjantami z Pruszkowa, a także czujności internautów.

Kilkadziesiąt części pochodzących od samochodów marki bmw, zabezpieczyli otwoccy kryminalni w jednym z warsztatów samochodowych. Wśród zderzaków, foteli, kierownic i elektroniki, ujawniono pociętą karoserię i wyposażenie samochodu bmw, skradzionego przed dwoma tygodniami w Pruszkowie oraz zawieszenie innego bmw, skradzionego w Warszawie w 2014 roku.

Ujawnienie warsztatu z kradzionymi częściami samochodowymi było możliwe dzięki współpracy kryminalnych z Otwocka i Pruszkowa, a także czujności internautów, którzy zwrócili uwagę, że w ofercie tego warsztatu są części, które mogą pochodzić z kradzieży.

Podczas przeszukania w zabezpieczonych i niektórych gotowych już do wysyłki paczkach z różnymi elementami, w tym także z modułami elektronicznymi, policjanci z wydziału kryminalnego w Otwocku, ujawnili ślady po usuniętych naklejkach z oznaczeniami numerycznymi.

Sprawa ma charakter rozwojowy, a wszystkie zabezpieczone elementy zostaną poddane teraz szczegółowej identyfikacji.

KSP / ig

  • części pochodzące z kradzieży
  • Policjant zabezpiecza dowody
  • Policjant zabezpiecza skradzione części

Film W warsztacie oferowano części pochodzące z kradzieży

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik W warsztacie oferowano części pochodzące z kradzieży (format flv - rozmiar 10.64 MB)

Powrót na górę strony