Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali 24-latka

Data publikacji 20.10.2015

Niemal w ostatniej chwili interweniowali policjanci z Krapkowic. Po nocnym telefonie z Łodzi, oficer dyżurny krapkowickiej jednostki, ustalił adres zamieszkania 24-latka. Wysłani na miejsce policjanci uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Młody mężczyzna jest już pod opieką medyków.

W nocy z 16/17 października oficer dyżurny krapkowickiej jednostki, podkomisarz Krzysztof Juźwin otrzymał zgłoszenie z Łódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Kobieta poinformowała miejscowe służby ratunkowe o tym, że jej znajomy - mieszkaniec Krapkowic na jednym z ogólnopolskich portali społecznościowych umieścił wiadomość o tym, że chce popełnić samobójstwo.

Oficer dyżurny szybko ustalił, gdzie mężczyna się znajduje i do jego mieszkania natychmiast skierował policjantów. O zdarzeniu powiadomił równiez służby ratunkowe. W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 24-latka. Na framudze drzwi policjanci ujawnili sznur zwinięty w pętlę. Mężczyzna został natychmiast odwieziony przez ratowników medycznych do szpitala.

KWP w Opolu / ig

Powrót na górę strony