Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zabezpieczyli nielegalny alkohol i papierosy

Data publikacji 09.12.2007

Podczas kontroli radomskich targowisk dzielnicowi zatrzymali trzy osoby, które handlowały wyrobami alkoholowymi i tytoniowymi pochodzącymi z przemytu. Zarówno alkohol, jak i papierosy pozbawione były polskich znaków akcyzowych. Policjanci sprawdzają teraz, na jakie straty narazili Skarb Państwa nieuczciwi handlarze.

Dzielnicowi z Radomia przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną przeciwko osobom handlujących nielegalnymi towarami na miejskich targowiskach. Tym razem skontrolowali bazary przy ulicy Nowogrodzkiej i Śląskiej. Efektem tych działań było zatrzymanie dwóch mężczyzn i kobiety. Jak się okazało, oferowali oni do sprzedaży alkohol i papierosy bez polskich znaków akcyzy. W sumie dzielnicowi zabezpieczyli 30 litrów „lewego” alkoholu, 100 kg tytoniu i prawie 10 tysięcy sztuk papierosów pochodzących z przemytu. Ponadto, podczas działań policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane.

To kolejna już tego typu realizacja dzielnicowych z Radomia. Policjanci zapowiadają, że takie akcje na pewno będą kontynuowane.

Powrót na górę strony