Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za wyłudzenia kredytów

Data publikacji 21.10.2015

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach poszukują mężczyzny, którego podejrzewają o wyłudzenia kredytów. Podejrzewany, wspólnie z dwoma innymi mężczyznami wyłudzał kredyty na podstawie skradzionych wcześniej dokumentów. Osoby, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach lub najbliższą jednostka Policji.

Pracujący na sprawa wyłudzeń kredytów policjanci ustalili, że podejrzany, działając wspólnie z dwoma innymi nieustalonymi mężczyznmami, zaoferował mieszkańcowi gminy Wodynie pracę w charakterze ochroniarza. Warunkiem zatrudnienia było posiadanie rachunku bankowego. Ponieważ pokrzywdzony nie posiadał takiego rachunku, został przywieziony przez sprawców samochodem honda do jednego z banków w Siedlcach. Tam, w obecności poszukiwanego mężczyzny założył rachunek bankowy. W drodze powrotnej mężczyźni pozostawili pokrzywdzonego w lesie, zabierając mu wcześniej dowód osobisty oraz umowę, którą podpisał w banku. Następnie na podstawie skradzionych dokumentów wyłudzili pożyczki w firmach parabankowych świadczących usługi drogą elektroniczną.

Osoby, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach - tel. 25-643-23-60 lub 997 i 112 lub najbliższą jednostka Policji.

KWP w Radomiu / ha

Powrót na górę strony