Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ugodził byłą żonę nożem

Data publikacji 09.12.2007

Jeszcze dziś trafi do olsztyńskiej prokuratury wniosek o tymczasowe aresztowanie 45-letniego Krzysztofa B. Mężczyzna, podczas awantury domowej, ugodził byłą żonę nożem kuchennym. Zraniona w klatkę piersiową kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad rodziną. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się kilka minut po godzinie 17. Do lokalu, w którym przebywała jego była żona, przyszedł Krzysztof B. Mężczyzna był w przeszłości karany za znęcanie się nad rodziną. Zgodnie z wyrokiem sądu mógł zbliżać się do najbliższych tylko za ich zgodą.

Jak ustalili policjanci, 45-latek zaczął pić przyniesiony ze sobą alkohol. Kiedy żona zwróciła mu uwagę i poprosiła o opuszczenie mieszkania, wybuchła awantura. Kobieta ostrzegła, że wezwie Policję. Wtedy mężczyzna chwycił leżący na stole nóż i ugodził byłą żonę w klatkę piersiową.

40-latka, została przewieziona do szpitala. Krzysztof B. trafił do policyjnego aresztu. Usłyszy zarzuty za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała. Grozi za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie 45-latka.

Powrót na górę strony