Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ojciec i syn zatrzymani za posiadanie prawie 3 kg marihuany

Data publikacji 22.10.2015

Ojciec i syn zostali zatrzymani za posiadanie prawie 3 kg marihuany. Młodszy z mężczyzn odpowie również za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

Wczoraj wieliccy policjanci (tj. 21.10.) zatrzymali 25-letniego mężczyznę oraz jego 58-letniego ojca, którzy podejrzewani są o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze działając na podstawie własnych informacji, wczoraj wczesnym popołudniem zatrzymali do kontroli samochód VW Polo, którym miała poruszać się osoba posiadająca przy sobie środku odurzające. Policjanci przeszukali samochód, w którym znaleziono około 4,07 g środków odurzających oraz przedmioty zabronione. Kierowca w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się również, że w tym dniu palił marihuanę a następnie powadził pojazd.

W trakcie dalszych czynności, dokonano przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny gdzie ujawniono około 1800 g marihuany oraz 1 krzak konopi indyjskich o wadze około 860 g. Ponadto w trakcie czynności policjanci zatrzymali ojca 25-letniego dilera. 58-letni mężczyzna oświadczył, że wszystkie narkotyki znajdujące się w domu są jego własnością. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce.

KWP w Krakowie / ig

Powrót na górę strony