Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli blisko 3 kg narkotyków

Data publikacji 22.10.2015

Oleccy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 36-letniego Grzegorza G., który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli prawie 3 kilogramy marihuany, o czarnorynkowej wartości blisko 100 tys. zł. Podejrzany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wyjaśnienia sprawy.

Z informacji jakie uzyskali policjanci oleckiej komendy wynikało, że w jednym zmieszkań na terenie gminy Kowale Oleckie mogą znajdować się narkotyki. W miniony wtorek - 20 października br. - funkcjonariusze wydziału kryminalnego pojechali pod ustalony adres. Wewnątrz mieszkania w trakcie przeszukania kryminalni ujawnili świeżo ścięte konopie indyjskie oraz kilka już wysuszonych roślin. Na miejscu policjanci znaleźli także nasiona konopi, a w budynku gospodarczym kolejne rośliny, które się suszyły.

Łącznie zabezpieczono niemal 3 kilogramy narkotyków z których można było sporządzić około 9 tysięcy jednorazowych porcji dilerskich o czarnorynkowej wartości blisko 100 tys. zł.

Za posiadanie i uprawę marihuany 36-latek odpowiadać będzie przed sądem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

KWP w Olsztynie / ig

  • W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli blisko 3 kg narkotyków
  • W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli blisko 3 kg narkotyków
  • W mieszkaniu 36-latka policjanci znaleźli blisko 3 kg narkotyków
Powrót na górę strony