Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z nożem na pracownicę salonu gier

Data publikacji 30.10.2015

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o napad na salon gier. Mężczyzna grożąc nożem pracownicy zniszczył automaty i zabrał pieniądze. 30-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Do napadu na salon gier w jednej z podkieleckich miejscowości doszło w nocy ze środy, 28.10.br., na czwartek, 29.10.br. Mężczyzna grał na automatach i po serii niepowodzeń stracił wszystkie zainwestowane w wygraną pieniądze, po czym zdenerwowany wyszedł z salon. Po niespełna 10 minutach gracz wrócił do salonu uzbrojony w nóż, grożąc pracownicy zażądał wydania pieniędzy. Napastnik zniszczył dwa automaty rozbijając je krzesłem, po czym zabrał dwie kasetki z pieniędzmi i uciekł z salonu.

Zaalarmowani sytuacją  policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania nożownika. Po zebraniu i przeanalizowaniu zgromadzonych materiałów wczoraj, 29.10.br., w godzinach południowych, kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Górno. W trakcie czynności przeprowadzonych w miejscu zamieszkania napastnika, policjanci zabezpieczyli puste kasetki. Zatrzymany przyznał się do kradzieży pieniędzy oświadczył jednak, że zabraną gotówkę spalił w piecu, którym ogrzewa mieszkanie.  

30-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Kielcach / mw)

  • Zabezpieczone kasetki
  • Zniszczony automat
  • Zabezpieczony nóż
Powrót na górę strony