Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie ekstazy i kokainy

Data publikacji 03.11.2015

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. postawili zarzuty dwóm mężczyznom u których znaleziono i zabezpieczono 86 tabletek ekstazy i kokainę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 34-latek, który posiadał tabletki ekstazy może liczyć się z wyższą karą, ponieważ za posiadanie znacznych ilości narkotyków można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Sprawa została zapoczątkowana 23 października br. Na jednej z gorzowskich ulic policjanci Sztabu Policji znaleźli u dwójki gorzowian niewielkie ilości kokainy. 35-latek wraz ze swoim o rok młodszym kolegą zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy. Dalsze czynności prowadzili już specjaliści zwalczający przestępczość narkotykową. W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 86 tabletek ekstazy. Dodatkowo mężczyźni będą musieli odpowiedzieć za posiadanie łącznie blisko 6 gramów kokainy.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 34-latek, który posiadał tabletki ekstazy może liczyć się z wyższą karą, ponieważ za posiadanie znacznych ilości narkotyków można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Sprawę prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

(KWP w Gorzowie / mw)

 

  • Odpowiedzą za posiadanie ekstazy i kokainy
  • Odpowiedzą za posiadanie ekstazy i kokainy
  • Odpowiedzą za posiadanie ekstazy i kokainy
  • Odpowiedzą za posiadanie ekstazy i kokainy
Powrót na górę strony