Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli blisko 2 kilogramy marihuany

Data publikacji 04.11.2015

Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego podejrzanego o przestępczość narkotykową. Mężczyzna nie tylko uprawiał ale także wytworzył środki odurzające. Teraz jego sprawa trafi do sądu. Zatrzymanemu grożą 3 lata więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę, w związku z posiadaniem przez niego i uprawą środków odurzających. Mundurowi prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową, wykryli ślad wskazujący na 23-latka zajmującego się tym nielegalnym procederem.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mężczyzna, zaskoczony niezapowiedzianą wizytą funkcjonariuszy został zatrzymany na gorącym uczynku. W trakcie przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli blisko 2 kilogramy suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzonym badaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. Ponadto kryminalni ustalili, że mężczyzna także wytwarzał z uprawianych krzewów środki odurzające.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za popełnienie przestępstw narkotykowych. Sprawa 23-letniego ostrowianina trafi do sądu.

KWP w Poznaniu / ig

Film Policjanci zabezpieczyli blisko 2 kilogramy marihuany

Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli blisko 2 kilogramy marihuany (format mp4 - rozmiar 6.96 MB)

Powrót na górę strony