Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o podwójne zabójstwo zatrzymany

Data publikacji 10.11.2015

Zachodniopomorscy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo dwóch osób, których ciała ujawniono wczoraj w jednym z mieszkań na terenie Szczecina.

Informację o odnalezieniu dwóch ciał w mieszkaniu przekazał sąsiad. To on wczoraj rano wchodząc do mieszkania znajomego zobaczył ciała. Na miejsce od razu została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, policjanci kryminalni, z laboratorium kryminalistycznego i technicy policyjni. Na miejscu również pracowali prokuratorzy.

Natychmiast do działania ruszyli policjanci operacyjni, których głównym zadaniem było ustalić z kim ostatnio nieżyjące osoby się kontaktowały, kto ich odwiedzał i jak wyglądały ostatnie godziny ich życia.

Dzięki tym ustaleniom mundurowi wpadli na trop młodego mężczyzny. Informacje o poszukiwaniu, kryminalni przekazali osobom, które mogły mieć informacje na temat sprawcy. To okazało się słusznym posunięciem, parę godzin od ujawnienia ciał, do policjantów dotarła informacja, że poszukiwany mężczyzna pojawił się w jednym ze sklepów na terenie Szczecina. Na miejsce pojechali umundurowani funkcjonariusze. Jadąc ulicą zauważyli poszukiwanego.

35-latek został zatrzymany, był nietrzeźwy. Prawdopodobnie jeszcze dziś usłyszy zarzut podwójnego zabójstwa, za który grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Mężczyzna był już w przeszłości notowany z przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

KWP w Szczecinie / ig

Powrót na górę strony