Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali samochody warte 360 tys. złotych

Data publikacji 12.11.2015

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali dwóch podejrzanych o paserstwo. Dodatkowo zabezpieczyli trzy pojazdy i części samochodowe pochodzące z przestępstwa. Odzyskane auta to audi, vw i range rover o wartości blisko 360 tysięcy złotych. Za popełnione czyny mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

5 listopada br. policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy współpracy z funkcjonariuszami z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu oraz Komendy Powiatowej we Wrześni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczość samochodową.

Policjanci podczas przeszukań kilku warsztatów samochodowych na terenie powiatu wrzesińskiego odnaleźli audi a4 i range rovera oraz szereg części pochodzących od skradzionego na terenie wielkopolski vw, mercedesa, citroena i peugeota. Ponadto nieopodal jednego z garaży funkcjonariusze odnaleźli skradzionego z terenu Poznania, w nocy z 4 na 5 listopada br., vw turana. Wartość odzyskanych aut to blisko 360 tysięcy złotych.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu wrzesińskiego w wieku 25 i 30 lat. Za przestępstwo paserstwo grozi im nawet 5 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(KWP w Poznaniu / dpb)

  • Zabezpieczony range rover
  • Zabezpieczone audi
  • Zabezpieczony volkswagen
Powrót na górę strony