Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli 26 kilogramów marihuany

Data publikacji 12.11.2015

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi ustalili, że w jednej z posesji w powiecie tomaszowskim, może być prowadzona uprawa konopi indyjskich.

10-go listopada br., łódzcy policjanci wspólnie z tomaszowskimi funkcjonariuszami weszli do domu podejrzewanego. W mieszkaniu wyczuli charakterystyczną woń narkotyków. Na strychu u 24-latka zamiast prania, na sznurach wisiały krzewy konopi.

Przy roślinach kryminalni zauważyli trzy kartony, w których zapakowanych było 59 dilerek z marihuaną. Podczas przeszukania policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków ukryte w różnych sprzętach domowych. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 26 kilogramów marihuany, w tym 12 kilogramów suszu i 39 krzewów. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków wynosi 780 tys. zł.

24-letni podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek miejscowej prokuratury tomaszowski sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Mężczyzna nie był w przeszłości notowany, policjanci zapowiadają kolejne zatrzymania.

KWP w Łodzi / ig

  • Na strychu zamiast bielizny rozwieszone były narkotyki #1
  • Na strychu zamiast bielizny rozwieszone były narkotyki #2
  • Na strychu zamiast bielizny rozwieszone były narkotyki #3
Powrót na górę strony