Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wjechał samochodem w osoby na przejściu dla pieszych. Miał ponad 2.5 promila alkoholu

Data publikacji 16.11.2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia osób na przejściu dla pieszych przy al. Tysiąclecia. Z wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący audi a4 32-latek wjechał w grupę pieszych przechodzących na zielonym świetle. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący audi miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Policjanci informację o wypadku otrzymali o godzinie 11.27. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi a4 nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i wjechał w grupę osób. Dwie z nich, z obrażeniami ciała, zostały zabrane do szpitala. Samochód kierowany przez 32-latka z powiatu łukowskiego zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od miejsca wypadku. Kierujący był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 2.5 promila alkoholu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Poszkodowane osoby to dwie kobiety w wieku 76 i 74 lat.

(KWP Lublin / mb)

Film Wjechał samochodem w osoby na przejściu dla pieszych. Miał ponad 2.5 promila alkoholu

Pobierz plik Wjechał samochodem w osoby na przejściu dla pieszych. Miał ponad 2.5 promila alkoholu (format mp4 - rozmiar 11.63 MB)

Powrót na górę strony