Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o sutenerstwo

Data publikacji 18.11.2015

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o sutenerstwo. 43-latek usłyszał już zarzut związany z czerpaniem korzyści majątkowej z nierządu co najmniej pięciu kobiet. Według policjantów mężczyzna działał od 2012 roku, a kobiety miał werbować za pośrednictwem Internetu. Sprawa ma charakter rozwojowy. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla ustalili mężczyznę podejrzanego o sutenerstwo. 43-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany w ubiegłym tygodniu, w swoim domu. Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli wiele dowodów świadczących o jego przestępczej działalności.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna od 2012 roku werbował kobiety za pomocą portali randkowych. Następnie wykorzystując ich trudną sytuację życiową, nakłaniał je do świadczenia usług seksualnych. 43-latek miał czerpać korzyści z nierządu co najmniej pięciu kobiet. Według śledczych z tego proceder uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Podejrzany usłyszał już zarzut czerpania korzyści majątkowej z uprawiania cudzego nierządu, do którego się przyznał. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli pieniądze należące do 43-latka. Sprawa ma charakter rozwojowy. Zatrzymanemu może grozić kara do 10 lat więzienia.

(KWP w Oolu / mw)

Film Policjanci zatrzymali podejrzanego o sutenerstwo

Pobierz plik Policjanci zatrzymali podejrzanego o sutenerstwo (format mp4 - rozmiar 818.34 KB)

Powrót na górę strony