Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Białostoccy policjanci w walce z handlem narkotykami

Data publikacji 18.11.2015

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę trudniącego się handlem narkotykami. W jego mieszkaniu znaleźli 2,5 kg marihuany, 700 gramów haszyszu oraz blisko 700 gramów białego proszku niewiadomego pochodzenia. Dziś 23-latek usłyszy zarzut handlu narkotykami. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. Zatrzymanie to było wynikiem żmudnej pracy mundurowych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Kryminalni ustalili, że 23-letni białostoczanin najprawdopodobniej zajmuje się handlem narkotykami. Wczoraj, 17.11.br., zapukali do drzwi jego mieszkania, gdzie znaleźli 2,5 kg marihuany, 700 gramów haszyszu oraz blisko 700 gramów białego proszku niewiadomego pochodzenia.

Łączna czarnorynkowa wartość tych narkotyków to blisko 150 tys. zł. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut handlu narkotykami, a o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Za obrót znaczną ilością narkotyków grozi kara do 12 lat więzienia.

(KWP w Białymstoku / mw)

  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające

Film Białostoccy policjanci w walce z handlem narkotykami

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Białostoccy policjanci w walce z handlem narkotykami (format flv - rozmiar 5.86 MB)

Powrót na górę strony