Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ustalili zabójcę z 2006 roku

Data publikacji 20.11.2015

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw rozwiązali zagadkę zabójstwa, do jakiego doszło w maju 2006 roku w Warszawie. Tego dnia na przystanku tramwajowym w centrum miasta sprawca, przy użyciu noża, zaatakował nieznanego mu mężczyznę. Wcześniej, w tramwaju doszło pomiędzy nimi do awantury. Ciosy okazały się śmiertelne, 26-latek zmarł na miejscu. Do zabójstwa przyznał się 38-letni Konrad S., odbywający już karę dożywotniego więzienia za inne zabójstwo. Sprawa została wyjaśniona dzięki pracy policjantów, którzy do tej pory analizowali szczegóły tego zabójstwa.

Policjanci wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP po kilku latach od popełnienia przestępstwa, rozwiązali zagadkę zabójstwa, jakie miało miejsce w 2006 roku w Warszawie.
30 maja na przystanku tramwajowym na Placu Zawiszy, nieznany wtedy sprawca, nożem zaatakował mężczyznę, z którym wcześniej pokłócił się w tramwaju. Ciosy zadane przez napastnika okazały się śmiertelne. 26-latek zmarł na miejscu.

Policjanci wydziału, mimo że do zabójstwa doszło kilka lat temu, nadal pracowali nad jego rozwiązaniem. Ich zaangażowanie i determinacja pozwoliły ustalić sprawcę przestępstwa. Jak się okazało, był nim obecnie 38-letni Konrad S. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury wprost z więzienia, w którym odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności za inne zabójstwo i usiłowanie zabójstwa. 38-latek przyznał się do winy. I za to zabójstwo odpowie przed sądem. 

Policjanci stołecznego wydziału zabójstw nie ustają w rozwiązywaniu spraw sprzed lat. W momencie, kiedy pojawiają się jakiekolwiek informacje bądź ślady, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców przestępstwa, dokładnie to sprawdzają.   

(KSP / mb)

  • zatrzymany za zabójstwo #1
  • zatrzymany za zabójstwo #2
  • zatrzymany za zabójstwo #3
Powrót na górę strony