Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na targach pracy

Data publikacji 27.11.2015

Przewodnik z policyjnym psem, funkcjonariusze ruchu drogowego i wydziału kadr uczestniczyli w targach pracy. Wszystko to w ramach „Festiwalu Kariery”, który odbył się w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu. Mundurowi przybliżyli specyfikę policyjnej służby, informując jednocześnie jakie kryteria musi spełnić kandydat na policjanta.

Celem festiwalu, który odbył się 26 listopada w Opolu było przybliżenie specyfiki lokalnego rynku pracy. Tego typu przedsięwzięcia dają możliwość spotkania z przyszłymi pracodawcami, związania się z konkretną branżą oraz osobami, które skutecznie pokierowały własną karierą odnoszą sukcesy.

Wśród firm i instytucji, nie zabrakło także opolskich policjantów. Na targach pracy funkcjonariusze z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz policjanci ruchu drogowego i przewodnik psa z Komendy Miejskiej Policji, zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w szeregi Policji.

Jedną z atrakcji była możliwość zobaczenia radiowozu, na co dzień wykorzystywanego do obsługi wypadków drogowych oraz pokaz sprawności policyjnego psa służbowego.

KWP w Opolu / ig

  • Policjanci na targach pracy #1
  • Policjanci na targach pracy #2
  • Policjanci na targach pracy #3
  • Policjanci na targach pracy #4
  • Policjanci na targach pracy #5
Powrót na górę strony