Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa zabezpieczone samochody, dwóch zatrzymanych

Data publikacji 30.11.2015

25-letni Przemysław B. i 22-letni Mateusz N. wpadli w ręce policjantów zajmujących się przestępczością samochodową. Mężczyźni zostali zatrzymani na terenie posesji, kiedy w garażu demontowali toyotę. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwa pojazdy, z których jeden figuruje w policyjnych bazach, jako pochodzący z kradzieży z włamaniem, drugi oraz liczne części i podzespoły zostaną poddane badaniom laboratoryjnym, ponieważ noszą ślady różnych ingerencji i przerabiania. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością samochodową i narkotykową pozyskali operacyjną informację na temat hondy, która została skradziona na terenie Pragi Południe.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie miał znajdować się samochód. Przeprowadzili dokładne rozpoznanie, a następnie pojawili się na wskazanej posesji. W garażu zastali dwóch młodych mężczyzn, którzy właśnie demontowali samochód. Policjanci przeszukali teren i zabezpieczyli dwie toyoty, jedna pochodziła z kradzieży z włamaniem i była poszukiwana, druga nosiła ślady przeróbek. Oba auta, podobnie jak inne części i elementy zabezpieczone, trafią do badań laboratoryjnych.

25-letni Przemysław B. i 22-letni Mateusz N. zostali zatrzymani. Obaj usłyszeli zarzuty paserstwa.

KSP / ig

  • Dwa zabezpieczone samochody, dwóch zatrzymanych #1
  • Dwa zabezpieczone samochody, dwóch zatrzymanych #2
  • Dwa zabezpieczone samochody, dwóch zatrzymanych #3
Powrót na górę strony