Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 1,2 kg narkotyków

Data publikacji 30.11.2015

Blisko 1 kg narkotyków znaleźli w samochodzie 30-latka policjanci z Opola. Osobowego forda funkcjonariusze zatrzymali do kontroli w centrum miasta. Kolejne porcje amfetaminy i marihuany, a także wagi i woreczki strunowe śledczy zabezpieczyli w jego mieszkaniu. Łącznie funkcjonariusze ujawnili ponad 1,2 kilograma narkotyków. Mężczyźnie może teraz grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania forda, którym jechał 30-letni mieszkaniec powiatu, doszło w centrum miasta 25 listopada br. W aucie policjanci znaleźli ukryte pod kokpitem narkotyki - niemal 1 kilogram amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany. Środki odurzające były poporcjowane i zapakowane w folię. 30-latek został zatrzymany.

W jego mieszkaniu policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków - ponad ćwierć kilograma amfetaminy i kilka porcji marihuany. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili dużą ilość woreczków strunowych, wagi elektroniczne i specjalne łyżki służące do precyzyjnego odmierzania substancji.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 1,2 kilograma amfetaminy i ponad 30 gramów marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

(KWP w Opolu / mw)

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Policjant zabezpiecza środki odurzające
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony