Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla podejrzanego o pedofilię

Data publikacji 01.12.2015

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o popełnienie przestępstw o charakterze pedofilskim. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu 26-latkowi grozi kara nawet 12 lat więzienia.

30 listopada br. policjanci z Leszna współpracując z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Stare Miasto zatrzymali 26-latka w związku z podejrzeniem popełnienia przez niego przestępstw o charakterze pedofilskim.

Do jednego ze zdarzeń doszło 30 października br. w Poznaniu na skrzyżowaniu ulic Ratajczaka i Powstańców Wielkopolskich. Tego dnia nieopodal przejścia dla pieszych mężczyzna zaczepiał małoletnią dziewczynkę. Pozostałe dwa zdarzenia miały miejsce w Bydgoszczy i Lesznie.

Zatrzymany 26-latek to mieszkaniec Leszna. Podejrzanego udało się zatrzymać, dzięki m.in. publikacji jego wizerunku w mediach.

Za dopuszczenie się innej czynności seksualnej w stosunku do małoletnich oraz posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich, mężczyźnie grozi kara więzienia nawet lat 12. Decyzją sądu 26-latek trafił na trzy miesiące do aresztu.

KWP w Poznaniu / ig

Film Areszt dla podejrzanego o pedofilię

Pobierz plik Areszt dla podejrzanego o pedofilię (format mp4 - rozmiar 1.31 MB)

Powrót na górę strony