Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób

Data publikacji 03.12.2015

Zarzuty narażenia życia i zdrowia wielu osób usłyszała 21-letnia częstochowianka, która w jednym ze sklepów w Częstochowie sprzedawała niebezpieczne środki chemiczne. Śledczy z Częstochowy ustalili również, iż towar ten był dostarczany do częstochowskich sklepów przez 29-letniego mieszkańca woj. łódzkiego. Mężczyzna został zatrzymany, a w wynajętym mieszkaniu w Łodzi śledczy zabezpieczyli około 4500 saszetek najprawdopodobniej z niebezpiecznymi " dopalaczami".

Policjanci z częstochowskiego wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie ustalili, że szkodliwe dla zdrowia i życia "dopalacze" są wprowadzane do częstochowskich sklepów przez 29-letniego mieszkańca woj. łódzkiego. Te ustalenia potwierdziły się gdy policjanci z Częstochowy współpracując z łódzkimi policjantami weszli do jednego z wynajętych domów w Łodzi. Funkcjonariusze zabezpieczyli około 4500 różnego rodzaju saszetek z zawartością " dopalaczy", a także wagę, woreczki foliowe, środki chemiczne, urządzenia do zgrzewania i pakowania proszku. Rzeczy stanowiły pełną linię produkcyjną do wytworzenia niebezpiecznych " dopalaczy".

Policjanci z Częstochowy zatrzymali 29-letniego mężczyznę oraz 21-letnią pracownicę jednego z częstochowskich sklepów. Kobieta usłyszała już zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób i została objęta policyjnym dozorem. Mężczyzna usłyszał również zarzut narażenia życia i zdrowia wielu osób. Dzisiaj o losie zatrzymanego mieszkańca woj. łódzkiego zadecyduje sąd.

KWP w Katowicach / ig

  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #1
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #2
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #3
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #4
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #5
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #6
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #7
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #8
  • Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób #9

Film Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób

Pobierz plik Zarzuty za narażenie życia i zdrowia wielu osób (format mp4 - rozmiar 8.72 MB)

Powrót na górę strony