Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli arsenał na poddaszu

Data publikacji 04.12.2015

Wczoraj kryminalni z komisariatu na Oliwie w mieszkaniu 34-letniego gdańszczanina znaleźli arsenał. Mężczyzna na poddaszu trzymał kilka jednostek broni, naboje, łuski, zapalniki a także proch i pociski. Policyjni pirotechnicy zabezpieczyli wszystkie te przedmioty, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś 34-latek usłyszał zarzuty za nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Wczoraj rano kryminalni z komisariatu na Oliwie weszli do mieszkania 34-letniego gdańszczanina. Policjanci mieli informację, że mężczyzna może trzymać w domu broń i materiały wybuchowe, dlatego do czynności zaangażowane zostały psy służbowe do wykrywania takich materiałów.

Podczas przeszukania poddasza lokalu mieszkalnego należącego do 34-latka funkcjonariusze znaleźli 9 sztuk różnego rodzaju broni, 188 sztuk naboi, 59 łusek, 11 zapalników, 2 pociski a także proch i elementy broni. Cały arsenał, jaki znaleźli kryminalni, został zabezpieczony przy udziale policyjnych pirotechników i biegłych z zakresu balistyki.

34-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty za nielegalne posiadanie broni i amunicji. Policjanci wyjaśniają teraz jak gdańszczanin wszedł w posiadanie zabezpieczonych przedmiotów. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji grozi mu do 8 lat.

KWP w Gdańsku / ig

  • Policjanci zabezpieczyli arsenał na poddaszu #1
  • Policjanci zabezpieczyli arsenał na poddaszu #2
  • Policjanci zabezpieczyli arsenał na poddaszu #3

Film Policjanci zabezpieczyli arsenał na poddaszu


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli arsenał na poddaszu (format flv - rozmiar 9.24 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja