Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kobieta zaopatrywała pseudokibiców w narkotyki

Data publikacji 09.12.2015

Kolejne uderzenie w narkobiznes. Krakowscy policjanci zatrzymali 41-letnią kobietę, która najprawdopodobniej zaopatrywała pseudokibiców w środki odurzające. Za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

7 grudnia br. w godzinach porannych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, realizując materiały operacyjne, zatrzymali 41-letnią mieszkankę Podgórza, podejrzewaną o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Według posiadanych informacji kobieta miała zaopatrywać w narkotyki krakowskich pseudokibiców.  Podczas przeszukania mieszkania kobiety funkcjonariusze zabezpieczyli 600 gramów marihuany, specjalistyczne wagi, służące do odważania narkotyków, a także 6 kg krajanki tytoniowej.

41-latka usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 8. Kobieta zostanie doprowadzona do Prokuratury z wnioskiem o dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Sprawa ma charakter rozwojowy.  Zatrzymana jest znana Policji, była wcześniej karana za podobne przestępstwa.

(KWP w Krakowie / ms)

Film Policjanci zatrzymali kobietę

Pobierz plik Policjanci zatrzymali kobietę (format mp4 - rozmiar 10.45 MB)

Powrót na górę strony