Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W ciągu doby policjanci ujęli czworo poszukiwanych

Data publikacji 09.12.2015

Tatrzańscy policjanci tylko minionej doby zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez organy ścigania. Wśród zatrzymanych osób była kobieta poszukiwana przez rodzinę na podstawie zawiadomienia o zaginięciu I kategorii.

Tatrzańscy policjanci tylko w ciągu jednej doby ujawnili cztery poszukiwane osoby. Mieszkanka Łodzi, którą poszukiwano na podstawie zawiadomienia o zaginięciu osoby I kategorii przebywała na terenie miasta Zakopane w rejonie ul. Sienkiewicza. Kolejną osobą poszukiwaną była również kobieta. Podczas czynności patrolowych, na ul. Krupówki w Zakopanem, policjanci zatrzymali 32-latkę z gminy Dobryszyce woj. łódzkie. Kobieta była poszukiwana w celu ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu. Pozostali poszukiwani to mężczyźni. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w Zakopanem na ul. Smrekowej. 50-latek z Częstochowy poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Ponadto, policjanci rewiru dzielnicowych, tego samego dnia, podczas obchodu rejonu na ul. Kasprusie, zatrzymali 36-letniego mieszkańca Zakopanego, który również poszukiwany był celem odbycia kary w zakładzie karnym.

Przypomnijmy, że w miniony weekend tatrzańscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane w tym jedną na podstawie listu gończego.


(KWP w Krakowie / ms)

Powrót na górę strony