Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy świadków kradzieży łodzi motorowej WOPR

Data publikacji 10.12.2015

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują sprawców kradzieży motorówki należącej do Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszystkie osoby, które były świadkami zuchwałej kradzieży łodzi w nocy z 8 na 9 grudnia br w Kiekrzu bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia policjanci proszą o kontakt.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce 9 grudnia br. rano przyjęli zgłoszenie z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego o kradzieży łodzi motorowej typu RIB SPORTIS z silnikiem zaburtowym marki Jamaha. Wartość łodzi wynosi ponad 270 tys. zł.

Do zuchwałej kradzieży doszło w godz. 1.30-9.00 z terenu posesji przy ul. Nad Jeziorem, w okolicach Jeziora Kierskiego. Łódź w momencie kradzieży znajdowała się na szarej przyczepie i zakryta była folią koloru szarego. W rzeczywistości cała łódź jest koloru pomarańczowego.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, gdzie może znajdować się skradziona motorówka bądź widzieli kogoś przemieszczającego się z szarą przyczepką z ładunkiem przykrytym szarą folią prosimy o kontakt z Policją.

Policjantom zależy na kontakcie z kierowcami samochodów poruszających się tej nocy w okolicach Kiekrza, Rokietnicy, Baranowa, Przeźmierowa i innych miejscowości w tym rejonie.

Można zgłaszać się osobiście na Komisariacie Policji Poznań Jeżyce przy ul. Kochanowskiego 16 lub dzwonić pod czynny całą dobę numer 61 84 122 11/122 12.

KWP w Poznaniu / ig

Powrót na górę strony