Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomagali przy ewakuacji osób z przychodni

Wrocławscy policjanci pomagali w ewakuacji budynku jednej z przychodni zdrowia, gdzie miało dojść do pożaru. Funkcjonariusze i strażacy ze względów bezpieczeństwa wyprowadzili ponad 100 osób z zagrożonych pomieszczeń. W tym samym czasie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zabezpieczali ulice dojazdowe w celu umożliwienia szybkiej komunikacji odpowiednim służbom ratunkowym. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Dzisiaj około godz. 10:30 wrocławscy policjanci zostali powiadomieni o pożarze w budynku przy ul. Dobrzyńskiej we Wrocławiu, gdzie swoją siedzibę ma m.in. przychodnia zdrowia. Po dotarciu na miejsce stwierdzono duże zadymienie pomieszczeń znajdujących się na ostatniej kondygnacji. Funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej pomagali w ewakuacji przebywających tam ponad 100 osób, w tym pracowników oraz pacjentów.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i szybko opanowano całą sytuację. Budynek został przekazany zarządcy. Policjanci będą wyjaśniać przyczyny całego zdarzenia.

(KWP we Wrocławiu / ms)
 

  • Policjanci pomagają
  • Policjanci pomagają
  • Pojazd policyjny przed przychodnią
Powrót na górę strony