Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności rodzinnej tragedii

Data publikacji 15.12.2015

Policjanci z Rudy Śląskiej pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności rodzinnej tragedii, do której doszło w dzielnicy Bykowina. W jednym z mieszkań odnaleziono ciała 43-letniej kobiety i jej dwóch synów w wieku 6 i 13 lat. O życie 44-letniego ojca, który w ciężkim stanie trafił do szpitala walczą teraz lekarze. Wszyscy posiadali na ciele rany kłute.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Bykowina. Przed godz. 8.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań odnaleziono ciała 3 osób - matki i dwójki dzieci. Martwą 43-latkę oraz jej synów w wieku 6 i 13 lat z ranami kłutymi na ciele odnaleźli dziadkowie. W mieszkaniu przebywał także ranny ojciec. 44-letni mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do rudzkiego szpitala, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zabezpieczają ślady i prowadzą czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Policjanci zabezpieczyli przedmiot, który mógł posłużyć do popełnienia przestępstwa. Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok wyjaśni, co było dokładną przyczyną śmierci rodziny. W tej chwili śledczy nie wykluczają żadnej z możliwych hipotez, jednak najbardziej prawdopodobne jest, że w mieszkaniu doszło do rodzinnej tragedii.

KWP w Katowicach / ig

Powrót na górę strony