Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze uratowali 28-latka

Data publikacji 16.12.2015

Puławscy policjanci ściągnęli dzisiejszej nocy z parapetu młodego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo skacząc z ósmego piętra. 28-latek wcześniej rozciął nożem ramię. Był bardzo pobudzony i agresywny. Badanie alkomatem wskazało ponad 1 promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje zajmą się nim lekarze specjaliści.

Dzisiaj, 16.12.br., około północy puławscy policjanci zostali skierowani do jednego z mieszkań na 8 piętrze. Według zgłaszającej młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo skacząc przez okno. Po kilku minutach policjanci dotarli do mieszkania, w którym w jednym z pokoi na zewnętrznym parapecie siedział mężczyzna. Przez cały czas był pobudzony i agresywny. Krzyczał, że targnie się na swoje życie. Nie pozwalał zbliżyć się do siebie zarówno członkom rodziny jak i policjantom.

Mężczyzna miał rozcięte przedramię. W momencie kiedy rozmową odwrócono jego uwagę podbiegli policjanci odciągając go z parapetu. Wezwano pogotowie, które opatrzyło 28-latka. Jak się okazało, młody człowiek miał ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę przewieziono do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje trafi pod opiekę lekarzy specjalistów.

(KWP w Lublinie / mw)

 

Ocena: 0/5 (0)
Tweetnij

Powrót na górę strony