Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Myślał, że umawia się z 13-latką

Data publikacji 18.12.2015

Policjanci z Łęcznej zatrzymali 32-latka, który za pośrednictwem portalu internetowego usiłował umówić się z 13-latką proponując jej poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. Następnie poprosił o numer telefonu i za pomocą wiadomości sms proponował spotkanie. Mężczyzna usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zatrzymanego 32-letniego mieszkańca Łęcznej przewieźli do policyjnego aresztu. Mężczyzna myślał, że umawia się na spotkanie z 13 – latką. Twierdził, że ma 30 lat. Proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. Następnie poprosił o numer telefonu i za pomocą wiadomości sms proponował spotkanie. W umówionym miejscu czekało na niego dwóch 19 – latków, którzy podawali się za 13-latkę.

Zatrzymany usłyszał zarzut dot. usiłowania nawiązania za pośrednictwem sieci teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej kontaktu z małoletnią poniżej lat 15 w celu innej czynności seksualnej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony