Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali przemytnika narkotyków

Data publikacji 19.12.2015

Policjanci z Żywca zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna wwiózł na teren Polski ponad pół kilograma amfetaminy. Dzisiaj decyzją żywieckiego sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Wczoraj rano, 18.12.br., w Żywcu, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna posiadał przy sobie ponad pół kilograma amfetaminy. Jak ustalili kryminalni, 28-latek nabył narkotyki w Holandii i wwiózł je do naszego kraju z zamiarem ich sprzedania w powiecie żywieckim. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonej substancji to około 30 tys. zł.

Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut. Na podstawie zebranych przez policjantów dowodów żywiecki sąd tymczasowo aresztował go na okres 3 miesięcy.

Wczorajsze zatrzymanie, to efekt kilkumiesięcznej pracy kryminalnych. Za popełnione przestępstwo 28-latek może trafić za kratki na czas nie krótszy niż 3 lata.

(KWP w Katowicach / mw)

  • Pobieranie odcisków palców od zatrzymanego
  • Zakładanie kajdanek zatrzymanemu
  • Policjant prowadzi zatrzymanego
Powrót na górę strony