Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Celny cios w narkotykowe podziemie

Kryminalni z toruńskiej komendy policji zatrzymali 32-latkę, która w mieszkaniu miała prawie 1,5kg amfetaminy. Kobieta już usłyszała zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Prokurator zadecydował, że do zakończenia postępowania podejrzana będzie objęta policyjnym dozorem. Teraz może jej grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek (18.122015r.) kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali 32-latkę podejrzaną o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W dniu zatrzymania stróże prawa przeszukali mieszkanie na Chełmińskim Przedmieściu, gdzie przebywała 32-latka. Funkcjonariusze znaleźli tam kilkanaście foliowych woreczków z białym proszkiem. Wstępne policyjne testy wykazały, że jest to amfetamina. Było jej w sumie ponad 1,4 kg.

Kobieta jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zadecydował, że do zakończenia postępowania podejrzana  będzie objęta policyjnym dozorem. Teraz może jej grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Bydgoszczy / ms)

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony