Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Składał propozycje małoletniej

Data publikacji 21.12.2015

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który za pośrednictwem czatu internetowego składał propozycję poddania się innej czynności seksualnej 13-letniej dziewczynce i zmierzał do jej realizacji przy jednym z centrów handlowych. 38-letniemu Pawłowi R. grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Ponad tydzień temu pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, czy zakładając na jednym z portali internetowych konto i podając się za 13-letnią dziewczynkę będącą na wagarach, wzbudzi zainteresowanie innych osób. Jakież było jego zdziwienie, gdy na czacie zaczepiło go kilkanaście osób. Wśród osób zainteresowanych był również 38-letni mężczyzna, który zaczął rozmawiać z "13-latką".

Znajomość rozwijała się przez tydzień. W międzyczasie osoby wymieniły się zdjęciami. Podczas tych rozmów zarówno na czacie, jak również mailowo i przez sms, mężczyzna składał rzekomej 13-latce propozycję poddania się innej czynności seksualnej. W trakcie rozmów instruował ją również, żeby nikomu o tym nie mówiła i twierdziła, że ma 15 lat. Po tygodniu rozmów umówili się pod jednym z centrów handlowych. Tam na Pawła R. czekali już bielańscy kryminalni.

38-latek został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut za składanie propozycji poddania się innej czynności seksualnej małoletniej i zmierzanie do jej realizacji. Pawłowi R. grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(KSP / ms)

Powrót na górę strony