Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł dalmierze laserowe

Data publikacji 13.12.2007

33-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci z Targówka, gdy próbował wynieść ze sklepu dalmierz laserowy, urządzenie do zdalnego pomiaru odległości. Szybko wyszło na jaw, że to nie jedyna jego kradzież w tym sklepie. Jak ustalono, już wcześniej kamery monitoringu zarejestrowały kradzież dwóch takich dalmierzy. Wczoraj zatrzymanemu postawiono zarzuty.

W jednym z północnopraskich hipermarketów ochrona sklepowa przyłapała na kradzieży pewnego mężczyznę. Natychmiast pojechał tam patrol Policji z Targówka. Sprawcą kradzieży okazał się 33 – letni Jarosław G. Przekraczając linię kas w hipermarkecie próbował wynieść dalmierz laserowy znanej firmy zagranicznej za około 500 zł.

W rozmowie z policjantami pracownik ochrony powiedział, że dzień wcześniej ten sam mężczyzna ukradł ze sklepu jeszcze dwa takie dalmierze. Choć zarejestrowały to kamery sklepowe, mężczyzny tamtego nie złapano. Tym razem było inaczej. 33-letni Jarosław G. noc spędził w policyjnym areszcie. W tym samym czasie policjanci z dochodzeniówki szukając dwóch skradzionych urzadzeń w mieszkaniu zatrzymanego trafili na amunicję.

Oprócz zarzutu kradzieży Jarosław G. usłyszy teraz zarzut posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia.

Powrót na górę strony