Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany konkubent opiekował się dziećmi

Data publikacji 13.12.2007

Policjanci z Torunia zatrzymali mężczyznę, który mając ponad 1 promil alkoholu we krwi opiekował się dziećmi swojej konkubiny. Funkcjonariuszy wezwała matka dzieci, która po powrocie do domu stwierdziła, że córka i syn zostali prawdopodobnie pobici. Dzieci trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają teraz, co naprawdę wydarzyło się w tym mieszkaniu.

Dochodziła 22.30, gdy do oficera dyżurnego toruńskiej komendy zgłosiła się 26-letnia kobieta. Jak wynikało z jej relacji, pijany konkubent pobił dwójkę jej dzieci. Kobieta zostawiła 8-letnią córkę i 2-letniego syna pod opieką mężczyzny i wyszła do pracy. Kiedy wróciła, w mieszkaniu był nietrzeźwy konkubent. Dzieci płakały, a na ich ciałach były widoczne ślady pobicia. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci i lekarz pogotowia ratunkowego.

Matka wraz z dziećmi trafiła do szpitala. Pijany mężczyzna został zatrzymany. Trafił do izby wytrzeźwień. We krwi miał 1,13 promila alkoholu. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z komisariatu Toruń Śródmieście, którzy wyjaśniają co wydarzyło się w mieszkaniu 26-letniej kobiety.

Powrót na górę strony