Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymania w sprawie kradzieży samochodów

Zakopiańscy kryminalni w miniony weekend zatrzymali kolejne dwie osoby z grupy, która dokonywała kradzieży seatów. Policjanci udowodnili mężczyznom kradzieże pojazdów, a ponadto zabezpieczyli mienie warte blisko 100 tys zł na poczet przyszłych kar.

Sprawa kradzieży samochodów w Zakopanem i okolicach nabrała tempa. Tatrzańscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby z grupy złodziei samochodów. Pierwszy z mężczyzn ukrywał się na terenie miasta. Okazało się, że mieszkaniec Krakowa był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krakowie celem odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto, usłyszał zarzuty współudziału w kradzieżach samochodów na terenie powiatu tatrzańskiego i suskiego.

Kolejny ze sprawców, zatrzymany podczas realizacji sprawy, to mieszkaniec powiatu tatrzańskiego. Jemu policjanci również przedstawili zarzuty kradzieży samochodów na terenie powiatu tatrzańskiego i suskiego. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że grupa ma na swoim koncie jeszcze kradzież dwóch innych samochodów w Zakopanem i w Rabce-Zdroju. Od sprawców na poczet przyszłych kar zakopiańscy policjanci zabezpieczyli mienie warte blisko 100 tysięcy złotych.

Zatrzymanym może grozić kara do 10 lat więzienia.

(KWP w Krakowie / ms)

  • Kolejne zatrzymania w sprawie złodziei samochodów
  • Kolejne zatrzymania w sprawie złodziei samochodów
  • Kolejne zatrzymania w sprawie złodziei samochodów
Powrót na górę strony