Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego konwojenta

Dzięki szeroko zakrojonym działaniom policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III zatrzymali konwojenta podejrzewanego o przywłaszczenie znacznej sumy pieniędzy na szkodę firmy, w której pracował. Przy 41-letnim Grzegorzu L. funkcjonariusze zabezpieczyli broń, natomiast w mieszkaniu, które wynajmował ujawniono magazynki z amunicją oraz znaczną sumę pieniędzy. Zabezpieczono także samochód, którym się poruszał.

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu od kilku miesięcy pracowali nad sprawą zniknięcia konwojenta. Z ich ustaleń wynikało, że mężczyzna po zakończonej pracy nie zgłosił się do firmy i nie rozliczył się z pieniędzy, które pobrał z punktów usługowych na terenie Warszawy.

Policjanci przeprowadzili szeroko zakrojone czynności operacyjne, dokładnie sprawdzali każdą informację, każdy sygnał. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wnikliwej analizie wszystkich zebranych informacji ustalili, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w powiecie puławskim.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z Ochoty. Czynności operacyjne prowadzone wspólnie z miejscowymi policjantami z Puław doprowadziły ich do jednego z mieszkań na terenie powiatu puławskiego.

Kiedy funkcjonariusze mieli już pewność, że przebywa w nim poszukiwany 41-latek, razem wkroczyli na teren posesji. Tam zatrzymali Grzegorza L. Choć mężczyzna zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwany, nie krył zaskoczenia. Funkcjonariusze ujawnili przy nim broń.

W trakcie przeszukania mieszkania, które wynajmował 41-latek policjanci zabezpieczyli znaczną sumę pieniędzy oraz cztery magazynki z amunicją. Zabezpieczono także samochód, którym się poruszał.

Grzegorz L. noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj jego sprawą zajmą się śledczy.

(KSP / mw)

  • Zatrzymany podejrzany
  • Zatrzymany podejrzany
  • Zatrzymany podejrzany

Film Policjanci zatrzymali poszukiwanego konwojenta

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zatrzymali poszukiwanego konwojenta (format flv - rozmiar 4.76 MB)

Powrót na górę strony