Reprezentacja KGP wsparła Dom Dziecka na warszawskiej Woli

Data publikacji 23.12.2015

20 grudnia 2015 roku w obiekcie Centrum Rekreacyjno – Sportowym Dzielnicy Bielany przy ul. Lindego 20 odbył się „III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej”. Gościem specjalnym zawodów był Mistrz Świata w rzucie dyskiem Piotr Małachowski, który przekazał zwycięskiej drużynie koszulki z własnym autografem.

Uczestnicy oraz kibice mogli zrobić sobie zdjęcia z mistrzem oraz otrzymać od niego autograf. Ciekawostką rozgrywanego turnieju było to, że w składzie reprezentacji męskiej mogła zagrać, w polu, jedna zawodniczka.

Celem organizatorów turnieju - Urzędu Dzielnicy m. st. Bielany było zebranie środków na pomoc wychowankom Domu Dziecka na Woli przy ul Dalibora 1. Oprócz reprezentacji Komendanta Głównego Policji w turnieju wzięły udział m.in. reprezentacje Państwowej Straży Pożarnej, Komendy Stołecznej Policji oraz AWF Warszawa.

Najlepszą drużyną turnieju została reprezentacja KGP, która wygrała 6 meczy nie tracąc w nich żadnej bramki. W finale nasi zawodnicy zagrali z reprezentacją PSP zwyciężając 5:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany reprezentant KGP Dariusz Piwowarek z CBŚP, natomiast najlepszą zawodniczką została Sylwia Własny z KRP VI KSP.

Z wpisowego oraz darowizn uzyskanych od zawodników i kibiców zebrano środki, które pozwolą zakupić rowery oraz sprzęt sportowy dla podopiecznych wskazanego domu dziecka.

Turniej był również sprawdzianem kadry KGP przed zbliżającym się VII Międzynarodowym Turniejem Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej im. podkom. Andrzeja Struja o puchar Komendanta Głównego Policji. Jak widać nastroje i forma reprezentacji dobrze wróżą na przyszłość.