Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny pedofil usłyszał zarzuty

Data publikacji 24.12.2015

Policjanci z andrychowskiego komisariatu Policji postawili zarzuty 27– letniemu mieszkańcowi powiatu bielskiego, podejrzanemu o przestępstwa seksualne, których dopuścił się wobec dwóch małoletnich.

Od kilku miesięcy policjanci prowadzili intensywne czynności, mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy, który w lipcu tego roku, jadąc samochodem jedną z andrychowskich ulic, zaczepił dwie małoletnie mieszkanki gminy Andrychów i obnażył się przed nimi.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci wpadli na ślad, który wskazywał, że związek z tym czynem ma 27 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Na podstawie zebranych dowodów w dniu 16 grudnia br. w Komisariacie Policji w Andrychowie policjanci postawili mu zarzut prezentowania innych czynności seksualnych osobie małoletniej, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy z uwagi na fakt, że śledczy ustalili, że podejrzany może mieć związek z innymi podobnymi czynami terenie powiatów wadowickiego,  oświęcimskiego oraz bielskiego.

(KWP w Krakowie / ms)

Powrót na górę strony