Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano mężczyznę, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu

Data publikacji 29.12.2015

Kryminalni z Torunia i z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy, w asyście policyjnych antyterrorystów, zatrzymali 23-letniego mieszkańca Inowrocławia. Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany mężczyzna jest tym, którego wizerunek był publikowany. Policjanci będą wyjaśniać jaki jest związek zatrzymanego ze sprawą zabójstwa 26-latka, do którego doszło na ul. Gagarina w Toruniu.

Dzisiaj (29.12.2015 r.) około godz. 11:00 kryminalni z Torunia i Bydgoszczy, w asyście policyjnych antyterrorystów, zatrzymali w Inowrocławiu 23-letniego mieszkańca tego miasta.Wszystko wskazuje na to, że zatrzymany to najpradopodobniej mężczyzna z opublikowanego nagrania z monitoringu. Policjanci wyjaśniają jaki jest jego związek ze sprawą zabójstwa 26-latka, do którego doszło na ul. Gagarina w Toruniu. 

Przypomnijmy: w niedzielę (27.12.br.) po godz. 1.00 dyżurny policji w Toruniu otrzymał informację o zajściu przy ul. Gagarina 152. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło w pobliżu kompleksu handlowo-gastronomicznego. Do 26-latka podeszła osoba, która zadała mu cios ostrym narzędziem, po czym oddaliła się. Osoby, które widziały całe zajście wezwały na pomoc służby. Niestety, pomimo udzielonej pomocy, zraniony zmarł w szpitalu.

Przez cały czas policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Wciąż przesłuchiwani są świadkowie, trwa zabezpieczanie dowodów i nagrań z okolicznych monitoringów. Na jednym z nagrań, którym dysponują policjanci widoczny jest mężczyzna, który był w tym czasie w okolicach miejsca, gdzie doszło do zabójstwa.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Film Zatrzymano mężczyznę, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu

Pobierz plik Zatrzymano mężczyznę, który może mieć związek z zabójstwem 26-latka w Toruniu (format mp4 - rozmiar 11.76 MB)

Powrót na górę strony