Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nocne poszukiwania zaginionej zakończone sukcesem

Data publikacji 08.01.2016

Kilkanaście minut przed godziną 23:00, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu otrzymał informację o zaginięciu 68–letniej mieszkanki gminy Wilczyce. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu mundurowych zaginiona została odnaleziona już po kilkudziesięciu minutach.

Wczoraj tuż przed godziną 23:00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu, zadzwonił zaniepokojony mieszkaniec gminy Wilczyce. Z przekazywanych informacji wynikało, że blisko półtorej godziny wcześniej jego 68-letnia matka wyszła z domu i pomimo późnej pory nie powróciła.

Natychmiast w rejon miejscowości, w której zamieszkiwała zaginiona, udali się policjanci pełniący służbę. W poszukiwaniach brał również udział przewodnik z psem służbowym. Dodatkowo do działań zadysponowane zostały 2 zastępy straży pożarnej. Poszukiwanie zaginionej było utrudnione z uwagi na późną porę oraz ukształtowanie terenu. Kilkanaście minut przed północą, około 3 kilometrów od miejsca zamieszkania, funkcjonariusze odnaleźli 68-latkę. Kobietę przekazano pod opiekę rodziny. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Szybkie i profesjonalne działania policjantów zapobiegły tragedii.

(KWP w Kielcach / ak)
 

Powrót na górę strony