Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drugi ze sprawców podejrzewany o ciężkie pobicie zatrzymany

Data publikacji 08.01.2016

34-latek podejrzewany o ciężkie pobicie mężczyzny jest już w rękach policjantów. Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia namierzyli i zatrzymali podejrzewanego. Zatrzymany wraz z dwoma mężczyznami napadli na pokrzywdzonego przed jednym z bydgoskich lokali. Pobity trafił z poważnymi obrażeniami do szpitala. Do sprawy już wcześniej został aresztowany jeden ze sprawców.

Wczoraj (07.01.2016 r.) kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 34-latka podejrzewanego o ciężkie pobicie mężczyzny. Zatrzymany ukrywał się prawie trzy tygodnie przed policjantami. Teraz o jego losie zadecyduje już prokurator. Wcześniej do sprawy był już zatrzymany jeden ze sprawców. 

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w grudniu (20.12.2015 r.) po godzinie 1:00 w nocy. Wówczas trzech sprawców przy ulicy Warszawskiej zaatakowało 34-latka. Mężczyźni pobili pokrzywdzonego, po czym uciekli. O tej sytuacji zostały powiadomione służby ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że ma poważne wewnętrzne obrażenia. 

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. Na podstawie zebranych informacji policjanci wytypowali i zatrzymali jednego ze sprawców. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. 

Śródmiejscy śledczy przedstawili mu zarzut pobicia, czego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka. Przestępstwo to ma charakter chuligański. Co więcej, pobicia dokonał w warunkach tzw. „recydywy”, za co może spodziewać się o wiele większej kary.

Podejrzany został aresztowany na okres trzech miesięcy. 

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony