Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocławska policjantka w „10” najlepszych sportowców Dolnego Śląska w 2015 roku

Wrocławska policjantka sierż. Paulina Bieć za swoje osiągnięcia na polskiej i międzynarodowej arenie sportowej została nagrodzona w ramach 63. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej. W uroczystości, która odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, udział wzięło aż 1500 dolnośląskich sportowców, trenerów i działaczy. Paulina Bieć, to wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy, a także Polski w Kickboxingu. W październiku 2015 r. podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie, zdobyła już piąty w swej karierze tytuł mistrzowski.

W  Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu,  podczas której nagrodzeni zostali trenerzy i sportowcy, wyróżnieni w  ramach 63. Plebiscytu Gazety Wrocławskiej. W uroczystości udział wzięło  aż 1500 sportowców, trenerów i działaczy. Wśród 10 najlepszych  dolnośląskich sportowców, znalazła się Paulina Bieć, która po raz  kolejny została doceniona przez czytelników.

Pani  Paulina trenuje Kickboxing od ponad 15 lat. Wcześniej także pływała. Ukończyła wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego. Do Policji  wstąpiła, bo od dawna była zainteresowana mundurem i chciała czerpać satysfakcję z wykonywanego zawodu. Obecnie, pełniąc służbę w pionie  prewencji Komisariaty Policji Wrocław - Grabiszynek, kontynuuje karierę sportową, odnosząc sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Paulina  Bieć, oprócz tytułów Mistrzyni Świata, ma na swoim koncie również  tytuły Mistrzyni Europy i Polski w Kickboxingu, w formułach K-1 oraz  Low-Kick.

W październiku 2015 r. podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie, zdobyła już piąty w swej karierze tytuł mistrzowski. W finale zawodów, pokonała reprezentantkę gospodarzy. Zdobywając w Belgradzie złoto, funkcjonariuszka obroniła tytuł, zdobyty przez nią wcześniej w Brazylii.

Jak sama przyznaje, do każdej walki zawsze jest bardzo dobrze przygotowana i  skupiona. Nie ukrywa, że wchodząc na ring zawsze ma więcej do stracenia niż przeciwniczka. Zdobyła wiele tytułów i musi ich bronić. Z biegiem lat nauczyła się jednak panować nad emocjami. Nigdy też nie lekceważy  przeciwniczek. W życiu, jak na ringu, wyznaje zasadę „fair play”.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne.

(KWP we Wrocławiu / ms)

FILM + ZDJĘCIA - Gazeta Wrocławska 

  • Nagrodzona policjantka
  • Nagrodzona policjantka
  • Nagrodzeni

Film Wrocławska policjantka w „10” najlepszych sportowców Dolnego Śląska w 2015 roku

Pobierz plik Wrocławska policjantka w „10” najlepszych sportowców Dolnego Śląska w 2015 roku (format mp4 - rozmiar 11.22 MB)

Powrót na górę strony