Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kontrole w salonach gier

Policjanci z Żagania, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Zielonej Góry, zabezpieczyli 13 automatów do gier hazardowych. Celnicy wraz z policjantami skontrolowali cztery lokale. Za naruszenie przepisów ustawy karnej skarbowej grozi wysoka grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, wraz z funkcjonariuszami z Urzędu Celnego w Zielonej Górze, przeprowadzili działania na terenie Żagania Mundurowi sprawdzili salony gier w których podejrzewano, że stojące tam automaty mogą działać nielegalnie. Podczas kontroli skupiono się na legalności prowadzonej działalności oraz stosownych zezwoleniach.

Już wstępne oceny wskazały, że na automatach urządzane były nielegalne gry hazardowe. W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów, celnicy zabezpieczyli 13 takich maszyn. Dalsze postępowanie będzie w tych sprawach prowadził Urząd Celny w Zielonej Górze, a zagrożenie karą w tych przypadkach to nie tylko wysoka grzywna, ale także kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / ms)

  • Policjanci kontrolują automaty
  • Policjanci kontrolują automaty
  • Zabezpieczone automaty
Powrót na górę strony