Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli prawie 5 kg marihuany

Data publikacji 16.01.2016

Policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy, zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, gdzie przebywał 26-latek, funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 5 kg specyfiku. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, a prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nowodworscy kryminalni, podczas czynności operacyjnych dowiedzieli się, że w jednym z domów na terenie gm. Czosnów, 26-letni mężczyzna przechowuje znaczne ilości narkotyków. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, przeszukali pomieszczenia mieszkalne i w sumie ujawnili bez mała 5 kg marihuany w postaci gotowego suszu oraz wyschniętych całych roślin.

Ponadto mundurowi znaleźli również akcesoria, które prawdopodobnie służyły do przygotowania narkotyku w celu jego zażywania.

Po zakończeniu czynności podejrzany Łukasz T. został zatrzymany i trafił do celi.

Zebrany materiał dowodowy oraz wyjaśnienia złożone przez 26-latka, pozwoliły śledczym na postawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Wczoraj prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy zastosował wobec Łukasza T. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

KSP / ik

Powrót na górę strony