Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spokojnie podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF 2016 w Krakowie

Data publikacji 18.01.2016

Pierwsze dni Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF 2016 mijają spokojnie. Około 200 policjantów aktywnie czuwa nad bezpieczeństwem uczestników imprezy i mieszkańców Krakowa. Policjanci z oddziału prewencji Policji w Krakowie, służby patrolowej jak i ruchu drogowego dbają o to aby w okolicach hali TAURON Arena ruch był płynny i odbywał się z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Oprócz widocznych stróżów prawa, porządku pilnują również policjanci operacyjni.

Dodać należy, że policjanci sztabu dowódcy operacji utrzymują stały kontakt i współpracują z przedstawicielami Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej w Krakowie, Straży Ochrony Kolei, Związku Piłki Ręcznej Polski oraz innymi instytucjami. Zadaniem „sztabu” jest wymiana informacji między poszczególnymi służbami, współdziałanie z nimi i koordynacja podejmowanych działań.

Do chwili obecnej policjanci z Małopolski nie odnotowali poważniejszych zdarzeń związanych z imprezą. W Krakowie reprezentacja Polski podczas dwóch ostatnich meczy wygrała – zwycięstwu towarzyszyły duże, pozytywne emocje!

(KWP w Krakowie / mw)

 

  • Zabezpieczenie Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF 2016 w Krakowie
  • Zabezpieczenie Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF 2016 w Krakowie
  • Spokojnie podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn EHF 2016 w Krakowie
Powrót na górę strony